CRM

CRM

У сучасному цифровому світі будь-який власник бізнесу хоче контролювати кожну деталь, а менеджмент – мати гнучкий інструмент для повсякденної роботи. Ведення бази клієнтів,  облік заявок, перегляд історії комунікації, моніторинг за ходом продажів – це далеко не весь перелік першочергових потреб бізнесу, що хоче бути конкурентних на динамічному ринку. Окрім цього, компаніям необхідно контролювати внутрішню роботу співробітників, забезпечувати комунікацію між відділами та проводити аналітику.

CRM-система — це програма, яка допомагає організувати процес комунікації з клієнтами. Її головна мета — навести порядок у справах, зробити роботу простішою, швидшою та зручнішою. Співробітники нашої компанії брали участь у розробці та впровадженні багатьох CRM систем, що зараз є на українському ринку – Terrasoft XRM, Terrasoft Creatio, amoCRM, Bitrix24, Perfectum. Кожна з цих систем дозволяє знайти необхідний баланс між функціональністю, легкістю впровадження та вартістю проекту в цілому.

Проте з 2021 року ми обрали для себе лідера на українському ринку CRM систем за багатьма показниками та стали сертифікованими партнерами Perfectum CRM+ERP. Ми не тільки реалізуємо проекти на даній системі, а й щоденно використовуємо її у власній роботі, що дозволяє нам повноцінно використовувати увесь функціонал та зручності, які пропонує цей продукт.